Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Przelewicach

Akademia Rodziny

Zaproszenie do korzystania z portalu Internetowej Akademii Rodziny

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej serdecznie zaprasza do korzystania z portalu internetowego, który został uruchomiony  w ramach realizowanego projektu „Kurs na Rodzinę”, dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, pod adresem: www.akademiarodziny.wzp.pl.

W ramach portalu rozpowszechniamy informacje dot. usług wsparcia dla rodzin i systemu pieczy zastępczej, w szczególności ułatwiające codzienne funkcjonowanie rodziny oraz wiedzę o ośrodkach udzielających pomocy i wsparcia w sytuacjach kryzysowych.

Portal kierowany jest zarówno do osób, rodzin pragnących poszerzyć wiedzę we wskazanym zakresie jak i kadry instytucji pomocowych.

Zawiera również wyszukiwarkę informacji oraz instytucji/miejsc świadczących usługi społecznych, z możliwością zewnętrznego dodawania kolejnych obiektów.

Wyszczególniony dział dla kardy zawierający podręczniki oraz informacje przeznaczone dla osób pracujących w instytucjach pomocowych, świadczących usługi społeczne wyposażony jest w forum służące wymianie doświadczeń.

Uprzejmie zapraszamy do korzystania z "Naszego" portalu, dodawania kolejnych obiektów do bazy wyszukiwarki oraz logowania się do forum w celu wymiany doświadczeń zawodowych.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Beata Kowalewska 09-08-2019 10:43:30
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Beata Kowalewska 09-08-2019
Ostatnia aktualizacja: Beata Kowalewska 09-08-2019 10:43:30